top of page
Ana Sayfa: Hoş Geldiniz
amsterdam2.png
paketlerimiz

Nasıl çalışıyoruz?

3bizimletanis.png
4tasarimigor.png
1tarzini belirle.png
2 SON.jpg
1-TARZINI BELİRLE SLAYT.png

1.Tarzını Belirle

Sizin için hazırladığımız tarz testini doldurarak stilinizi belirlemede yardımcı oluyoruz. Testi tamamladığınızda sonuç sayfanızdaki formu doldurarak test sonucunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

5alisverisiniyap.png

Paketlerimiz

MINI PAKET

449,00 ₺

Çocuklarınızın odalarını tasarlarken aklınıza takılan sorularınıza yanıt bulmak için doğru tasarım paketindesiniz.

MIDI PAKET

3499,00 ₺

Çocuğunuz için hayal ettiğiniz odanın konseptine karar veremiyorsanız veya hangi ürünü nereden alacağınızı bilemiyorsanız doğru tasarım paketindesiniz.

MAXI PAKET

4899,00 ₺

Çocuğunuzun odasını nasıl yerleştireceğinizi gösteren renkli ve ölçülü planlarınız, odanızın gerçekçi 3D görselleri, size kılavuzluk yapacak proje dökümünüz için doğru tasarım paketindesiniz.

Nasıl çalışıyoruz

EK PAKET

499,00 ₺

Yerleşim planı paketi olarak da adlandırabileceğimiz paketimizi dilerseniz tek başına ya da dilerseniz Mini veya Midi pakete ek olarak satın alabilirsiniz.

Ticari Projeler

Tasarım paketlerimiz haricinde büyük ölçekli ticari alanlarınız için (kreş, anasınıfı, okul, cafe, oyun alanları vb.) projelendirilme aşamasında uygulama projesine yönelik teknik planlar, görünüşler, kesitler, detay çizimleri, moodboard ve 3d görseller hazırlanması için yüz yüze veya online görüşme talep edebilirsiniz. Teklif almak için aşağıdaki butonu tıklayarak bilgilerinizi bizimle paylaşmanız yeterli.

Projelerimiz

Locus Kids, çocukların  huzurlu ve güvenli mekanlarda büyümesini istiyor. Doğru tasarımla her mekanın bambaşka bir görünüme kavuşabileceğini biliyoruz. Çocukların zaman geçirdiği mekanları, ayrılmak istemeyecekleri mekanlara dönüştürmenize yardım edelim. Tasarım ekibimiz, mekanınıza o mükemmel görünümü kazandırmak için burada. Locus Kids ile çalışmanın farkını hissedin ve tasarım paketiniz seçerek bugün randevu alın.

Öncesi-Sonrası

Blog

Bize Ulaşın

  • Google Places

Güzeltepe Mh, Hoşdere Cd. No:208/10, 06690 Çankaya/Ankara

0 554 226 26 06 - 0 532 709 35 96

  • Instagram - Gri Çember
  • Facebook - Gri Çember
  • LinkedIn - Gri Çember

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page