top of page

RAW 01 / EO

Crops Wallpaper

1135,00 ₺ + KDV

m² fiyatı

Sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ürünlerin hepsi ithaldir ve Non-Woven malzemeden üretilmektedir. Bu desen 180 gr/m2 Keçe Tabanlı Metalik Non-Woven kağıda basılmaktadır.

Herhangi bir PVC, vinil malzeme ya da ağır metal içermez. Toksik değildir ve çevreye zararlı maddeler yaymaz. Islak hacimler de dahil olmak üzere genel kullanım ve çocuk odaları için uygundur.

Nemli bez ile kolayca temizlenebilir.

Kullanılan HP Latex mürekkepler su bazlı ve kokusuz olup UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD sertifikalıdır.

Alternatif bir kağıt önerisi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler stoklu değildir. Duvar kağıtlarının hepsi alıcının isteği ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş sırasında iletmiş olduğunuz ölçüye göre özel olarak hazırlanıp, üretiliyor olduğu için verilmiş siparişi iptal etmek mümkün değildir.

Siparişler kargoya verilmeden önce ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçiyor ancak yine de baskı elinize ulaştığında açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Baskıdan kaynaklı bir sorun söz konusu ise lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Teslimat tarihinden itibaren 2 gün içerisinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda geri gönderimde bulunabilirsiniz (geri gönderim sadece baskıdan kaynaklı bir sorun olması durumunda geçerlidir, aksi takdirde sipariş iptali mümkün değildir). Geri gönderimde bulunabilmek için kağıtların uygulamasının yapılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

bottom of page