top of page
 • Neden İçmimar ile çalışmalıyım?
  İçmimar, mekânın ve kullanıcının tüm ihtiyaçlarını değerlendirerek, estetiği ve fonksiyonelliği göz önünde bulundurarak, mekânın tasarımını en doğru şekilde ortaya çıkarabilen kişidir. Bu süreçte, bu kalemleri detaylı bir şekilde çalışarak çıkabilecek hataları öngörüp danışanını yönlendirir ve en kısa yoldan sonuca ulaşmasını sağlar.
 • Online içmimarlık hizmeti nasıl çalışıyor?
  Sitemizdeki paket programlardan size uygun olanı seçip ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra bizimle ana sayfada bulunan chat modülü üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Böylece tasarlamak istediğiniz alanla ilgili görüşmeye başlayabiliriz. Seçmiş olduğunuz paket içeriğinde belirtilen süre boyunca sizinle mesai saatleri içerisinde iletişimde kalarak, istekleriniz doğrultusunda sorularınızı cevaplandırıyoruz, konsept çalışması hazırlıyor ve yerleşime karar veriyoruz.
 • Hangi paketi seçmem gerektiği ile ilgili kararsızım.
  Sitemizde bulunan chat modülü ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek paket seçiminize yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun paket önerisini yapabiliriz.
 • Proje tarihini kendim belirleyebilir miyim?
  Proje paketinizi seçerken karşınıza çıkan randevu takviminden size uygun günleri seçebilirsiniz. Dolu olan günleri takvim üzerinden işaretlenmiş olarak göreceksiniz.
 • Aldığım ölçüleri, mekan fotoğraflarını veya ilgili dökümanları size nasıl ulaştırabilirim?
  Proje sürecinize başlarken sizin için hazırladığımız ölçü alma kılavuzu yardımı ile mekanınızın ölçülerini almanızı, odanızın her açısını gören fotoğraflarını çekmenizi istiyoruz. Bu dökümanları bize chat modulü, whatsapp ya da e-mail yolu ile ulaştırabilirsiniz. Ayrıca mekanınızın konsepti üzerine düşünürken beğendiğiniz veya tarzınızı yansıtan görselleri de bize iletebilirsiniz.
 • Proje bittiğinde seçtiğim paketin teslimi nasıl olacak?
  Paketiniz proje bitiminde size e-mail yolu ile ulaştırılacaktır. Yalnızca Maxi paket ve Hediye paketlerimizin teslim dosyası, e-mail harici dosyalanmış halde ücretsiz kargo ile gönderilecektir.
 • Tasarım sürecinde revizyon istenebilir mi?
  Seçtiğiniz paket formatında belirtilen revizyon sayısı kadar değişiklik isteyebilirsiniz. Daha fazla revizyon istenirse revizyon başı ücret talep edilecektir. İstenilen revizyon, projenin uzamasına sebep olursa proje bedelinin %70 i tutarında proje bedeline ek ücret talep edilecektir.
 • Sitenize nasıl güvenebilirim?
  Sistemimize girmiş olduğunuz ödeme bilgileriniz hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenememektedir. Ödeme aracı ile işlemleriniz koruma altındadır. Proje süresince mesai saatleri boyunca chat modülü veya whatsapp üzerinden ya da mesai saatleri haricinde e-mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
bottom of page